دانلود پروژه سیستم هشدار گریه کودک + مستندات

نوع فایل
حجم فایل
نویسنده
تاریخ انتشار
دسته بندی
تعداد بازدید
484 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 خرید این محصول

پروژه ساده با آردوینو

هدف از ساخت این سیستم آگاهی از گریه یا بیدار شدن کودک از خواب توسط والدین می باشد این سیستم توسط برد کاربردی آردوینو برنامه ریزی و طراحی شده است .

در این سیستم از یک میکروفن خازنی برای دریافت صدای کودک استفاده شده و برای تنظیم حساسیت آن از یک مولتی ترن موجود بر روی ماژول قابل تنظیم می باشد . بعد از دریافت صدا سیستم توسط بازر موجود بر روی برد آلارم تنظیم شده را پخش می کند .

در واقع کارکرد سیستم ساده و کاربردی می باشد.

این پروژه جهت یادگیری برنامه نویسی آردوینو و پیدا سازی پروژه های کاربردی توسط این برد طراحی شده است.

توجه : تخفیف 90 درصدی این محصول تا پایان مرداد ماه است

افراد زیادی وجود دارند که رشته تخصصی آن ها الکترونیک یا میکرو کنترلر نیست , اما دوست دارند کار با میکروکنترلر را یاد بگیرند و پروژه های خود را,خودشان انجام دهند.

اما همیشه ترس از سختی  کار و هزینه زیاد آن باعث شده تا سمت این کار نروند.اگر چه کار با میکروکنترلر و ارتباط آن با دیگر قطعات یک کار تخصصی است اما یک راه میانبر برای یادگیری وجود دارد وآن هم آردوینو (Arduino) است.

درسال 2005 تعدادی از مهندسین ایتالیایی در یک آزمایشگاه تحقیقاتی واقع در شهر ivera در صدد حل این مشکل محصولی را تولید کردند که مشکل بسیاری را برطرف ساخت.این محصول همان آردوینو (Arduino) بود.

آردوینو در واقع از دو قسمت تشکیل شده است : نرم افزار و سخت افزار.

نرم افزار آردوینو همان کامپایلری است که کد های نوشته شده را مانند نرم افزارهایی مثل کدویژن و… کامپایل و به فایل هگز تبدیل می کند.

نام این نرم افزار آردوینو است.سخت افزار نیز در واقع یک برد توسعه است که از یک میکرو کنترلر مرکزی , قطعات و پین های خارجی تشکیل شده است.نام این برد نیز برد آردوینو است.
از آنجا که هم نرم افزار و هم سخت افزار آردوینو به صورت متن بازهستند به راحتی می توانید کدهای نرم افزار , شماتیک و pcb بردها را تهیه کنید.

نکته : سیستم هشدار گریه کودک به همراه مستندات کامل فارسی ارائه شده است

 

مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.