فراخوان جذب نویسنده

 

فراخوان جذب نویسنده

با سلام

ما در وب سایت فایلز 98 قصد داریم برای آشنایی کاربران عزیز با تکنولوژی های برتر , اخبار مربوط به فناوری های جدید , اخبار مربوط آردوینو و رباتیک , از علاقمندان به نویسندگی در این حوزه ها همکاری داشته باشیم . به همین منظور از دانشجویان و علاقمندانی که توانایی نویسندگی , ویراستاری مخصوصا افرادی که خود به صورت عملی در این زمینه ها کار کردن دعوت به همکاری میکنیم .

شرایط عضویت :

    • علاقمند به نویسندگی در دنیای تکنولوژی و فناوری یا آردوینو یا فناوری های برتر و … همراه بودن با اخبار روز دنیا
    • آشنا به اصول نگارشی زبان فارسی و رعایت آنها، دارای لحن نوشتاری مناسب و خوانا
    • نوشتن حداقل 1 مقاله در دو روز با موضوعات و سوژه‌هایی مرتبط
    • دارای خلاقیت و مهارت کافی در انتخاب واژه‌ها و عناوین مقالات
    • خوش ذوق بودن در انتخاب عکسها برای مطالب نوشته شده

رزومه‌ای عالی بسازید :

ما برای نویسنده‌های خود ارزش قائل هستیم و همیشه آنها را با روی باز به مخاطبان خودمان معرفی خواهیم کرد. شما هستید که دیده می‌شوید.

[WPSM_SERVICEBOX id=981]

رشد کنید و بهتر شوید :

در کنار فایلز98، شما فرصت رشد و یادگیری خواهید داشت. ما به شما کمک خواهیم کرد تا از آموزش های موجود در زمینه های آردوینو , رباتیک و …. موجود در فایلز 98 بعد از مدتی به رایگان استفاده کنید و در کنار فعالیت نویسندگی کم کم خودتان را در این زمینه ها که بازار کاری خوبی در کشور دارن تقویت کنید.

سخن آخر :

دوستانی که علاقمند همکاری با هستند می توانند از طریق پیج اینستاگرام سایت یا با ایمیل Faridmahdavi00@gmail.com در تماس باشند . مطمعنا هدف ما از فراخوان جذب نویسنده در وحله اول حمایت از نویسندگان و اعضا تیم فایلز 98 و کاربران محترممان می باشد.

ما همیشه منتظر پیشنهادات و نظرات سازنده شما هستیم

با ما در مسیر تکنولوژی حرکت کنید.

با تشکر مدیریت سایت

 

مطالعه بیشتر